Dnes je úterý 16.7.2019 
  O nás  
Knihy
  Jak nakupovat  
Knihy
  Obchodní podmínky  
Knihy
  Partneři  
Knihy
  Co je nového  
Knihy
  Poštovné  
Knihy
  Kontakt  
Knihy
  << Zpět | Do oblíbených | Úvodní strana  
Knihy
VyhledáváníVYHLEDÁVÁNÍKnihy
 
Naše nabídka
NAŠE NABÍDKAKnihy
KnihyKnihyKnihy
Duchovní literaturaDuchovní literaturaKnihy
EsoterikaEsoterikaKnihy
Záhady, tajemno, spekulaceZáhady, tajemno, spekulaceKnihy
Zdraví a alternativní medicínaZdraví a alternativní medicínaKnihy
Další žánryDalší žánryKnihy
KnihyHudba a dárkyKnihy
CD & DVDCD & DVDKnihy
Drobnosti a dárkyDrobnosti a dárkyKnihy
KnihyEsoterické pomůckyKnihy
Mandaly & amuletyMandaly & amuletyKnihy
Tarot, věštění, kyvadlaTarot, věštění, kyvadlaKnihy
KnihyDrahé kameny a šperkyKnihy
Drahé kamenyDrahé kamenyKnihy
ŠperkyŠperkyKnihy
NewsletterNovinky emailemKnihkupectví
 
ČlánkyPřečtěte si ... Knihy
Knihy
Příručka na každý denPříručka na každý den
Knihy
Prsten AtlantidyPrsten Atlantidy
Knihy
Lunární cyklyLunární cykly
Knihy
Harmonizace čaker pomocí vizualizaceHarmonizace čaker pomocí vizualizace
Knihy
Doba změnDoba změn
Knihy
Litoterapie - léčivé účinky drahých kamenůLitoterapie - léčivé účinky drahých kamenů
Knihy
Braillovo písmoBraillovo písmo
Knihy
Smaragdové desky Thóta AtlanťanaSmaragdové desky Thóta Atlanťana
Knihy
Feng ShuiFeng Shui
Knihy
Cukr-Povodňová vlna v těleCukr-Povodňová vlna v těle
Knihy
Cukerný šokCukerný šok
Knihy
PentagramPentagram
Knihy
O vodě jinakO vodě jinak
Knihy
TarotTarot
Knihy
Amalgám a jeho účinkyAmalgám a jeho účinky
Knihy
Amalgám - Časovaná bombaAmalgám - Časovaná bomba
Knihy
Bytosti světlaBytosti světla
Knihy
Kyvadlové učeníKyvadlové učení
Knihy
Léčivá pampeliškaLéčivá pampeliška
Knihy
Magická síla intuiceMagická síla intuice
Knihy
Paradoxy světa v němž je vše dovolenoParadoxy světa v němž je vše dovoleno
Knihy
Parazit v naší mysliParazit v naší mysli
Knihy
SynchronicitaSynchronicita
Knihy
Tajemství Rosslynské kaple a Svatý grálTajemství Rosslynské kaple a Svatý grál
Knihy
 Obchodní podmínky 

ArtBos

Všeobecné obchodní podmínky internetového obchodu ArtBos

I. Úvodní ustanovení

Všeobecné obchodní podmínky (Nákupní řád) upravují vztahy a vymezují vzájemná práva a povinnosti mezi provozovatelem internetového obchodu ArtBos a zákazníkem (smluvní strany). Provozovatelem internetového obchodu ArtBos je Silvie Bosáková, Trojanovice 605, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, IČ : 60937033 (dále jen prodávající), neplátce DPH. Zákazníkem se rozumí každý návštěvník internetových stránek provozovatele, který prostřednictvím internetu / systému internetového obchodu odeslal řádnou objednávku (dále jen kupující, nebo zákazník).

II. Objednací podmínky
Prodávající uskutečňuje nabídku zboží prostřednictvím internetového obchodu na adrese www.artbos.cz. Internetový obchod prodávajícího umožňuje kupujícímu zejména prohlížení aktuálně nabízeného zboží, vyhledávání požadovaných položek a objednání vybraného zboží. Kupující objednává zboží elektronickou cestou přímo z internetu prostřednictvím formuláře vytvořeného právě k tomuto účelu. Kupní smlouva je uzavřena okamžikem odeslání objednávky. Prodávající potvrdí kupujícímu přijetí objednávky.
Z dúvodu vyprodání zásob může prodávající  jednostranně, a bez sankcí, odstoupit od kupní smlouvy.
 

III. Dodací a platební podmínky
Prodávající odešle zboží kupujícímu v termínu do 10 pracovních dnů (expediční lhůta) po dni připsání platby na bankovní účet prodávajícího. Kupující provede úhradu objednávky tak, aby platba byla připsána na účet prodávajícího do 10 pracovních dnů od dne objednání - v opačném případě bude objednávka stornována.

Zboží je zasíláno v rámci ČR. K ceně objednaného zboží je připočtena cena za doručení (dále jen "poštovné"), zahrnující komplexní náklady na doručení zboží zákazníkovi.
Ceny za zboží a doručení jsou uvedeny v Kč a jsou konečné. Prodávající doručuje objednané zboží prostřednictvím České pošty. Každá zásilka obsahuje fakturu.

Úhradu objednaného zboží lze provést pouze bezhotovostním převodem, předem, na bankovní účet prodávajícího, vedený u FIO banky a.s.  č.účtu:2200350645/2010  

Kupující jako variabilní symbol platby vždy uvádí číslo objednávky. Objednané zboží je také možno osobně (do 5 prac.dnů ode dne úhrady) převzít na adrese provozovatele, bez poplatku za doručení. I v tomto případě musí být úhrada provedena bezhotovostně, převodem předem na BÚ.

Na dobírku nezasíláme, hotovostní platby nepřijímáme.


Cena za doručení zboží  - Poštovné
 --------------------------------------------------------------------------------
Doručení v  ČR - Česká pošta  
Platba předem na účet :   85,- Kč
Osobní odběr             :    0,- Kč
 --------------------------------------------------------------------------------

Cena za doručení zboží  je konstantní bez ohledu na rozměry a hmotnost zásilky.

Dodací a platební podmínky zde uvedené jsou pro smluvní strany závazné, a v případě možných technických problémů mají prioritní postavení (tzn. pokud by se např. cena za doručení zobrazila na objednávce odlišně od obchodních podmínek, pak vždy platí výše ceny za doručení uvedená v obchodních podmínkách).
Pokud nemůže prodávající z technických důvodů doručit všechno objednané zboží v jedné zásilce, cena za doručení ostatních zásilek není kupujícímu účtována. Převzetí zboží stvrzuje kupující podpisem na průvodním dokladu České pošty. Místem dodání zboží je poštovní adresa uvedená kupujícím při objednání v objednávkovém formuláři. Zákazník se stává vlastníkem zboží po zaplacení kupní ceny, a převzetí zboží. 


IV. Shoda s kupní smlouvou
Prodávající odpovídá kupujícímu za to, že prodávané zboží je při převzetí kupujícím ve shodě s kupní smlouvou, zejména, že je bez vad. V případě, že zboží při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou (dále jen "rozpor s kupní smlouvou"), má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu zboží uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího zpravidla výměnou zboží, nebo není- li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny zboží nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím zboží o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil.

V. Reklamace vadného zboží
Kupující je povinen zboží po jeho převzetí bez zbytečného odkladu prohlédnout, zda nemá zjevné vady. Není-li stanoveno jinak, poskytuje prodávající záruční dobu 24 měsíců s výjimkami stanovenými v zák. č. 634/1992 Sb. Záruční doba začíná běžet v okamžiku převzetí zboží. Prodávající neodpovídá za vady zboží vzniklé po jeho předání kupujícímu nešetrnou manipulací, jiným než obvyklým způsobem používání, opotřebením způsobeným obvyklým užíváním a působením vyšší moci.

Dostane-li kupující nedopatřením vadné, nebo jiné než objednané zboží, má právo na jeho výměnu níže uvedeným způsobem: Vadné nebo jiné než objednané zboží, společně s originálem nebo kopií daňového dokladu, kupující co nejdříve zašle zpět prodávajícímu poštou (nikoli na dobírku) na adresu: Silvie Bosáková, ArtBos.cz, Trojanovice 605, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm.
Kupující co možná nejpřesněji provede popis zjištěných závad a jejich projevů. Prodávající rozhodne o reklamaci nejpozději do 3 pracovních dnů, od obdržení reklamovaného zboží, a vyrozumí kupujícího elektronickou poštou, pokud se s kupujícím nedohodne jinak. Reklamace včetně odstranění vady bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodne na delší lhůtě.


VI. Záruka vrácení zboží a peněz
Kupující má právo zakoupené zboží do čtrnácti dnů od převzetí vrátit, a od kupní smlouvy odstoupit bez udání důvodu. Kupujícímu tím vyvstává nárok na vrácení částky za toto zboží zaplacené. Částka zaplacená jako cena za doručení bude kupujícímu vrácena za předpokladu, že zákazník vrátí celou objednávku, tzn. všechno zboží, které mu bylo v rámci jedné zásilky odesláno. V případě, že dojde k vrácení pouze části plnění nebudou expediční poplatky zákazníkovi vráceny. Vrácené zboží kupující doručí poštou nebo osobně na vlastní náklady na adresu prodávajícího (tzn. poštovné při vrácení produktu platí kupující). Součástí zásilky musí být originál, nebo kopie daňového dokladu (vyúčtování) zásilky.
Vrácené zboží nesmí být poškozené nebo jinak znehodnocené (jeho stav musí odpovídat novému zboží určenému pro další prodej). U audio a videonahrávek nesmí být porušen jejich originální obal. Za těchto podmínek prodávající vrátí kupujícímu částku zaplacenou za vrácené zboží v nejkratší možné době od doručení, a to poštovní poukázkou na adresu, na kterou bylo toto zboží původně zasláno, nebo převodem na bankovní účet kupujícího. Prodávající je oprávněn snížit cenu o částku, kterou zboží ztratilo běžným používáním.

VII. Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů (ADR)
(povinně poskytovaná informace)
Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů je novou variantou řešení sporů, která bude rychlejší a finančně méně náročná oproti stávajícím způsobům (zejména soudnímu řízení). Jedná se o ucelený systém mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, do kterého bude zapojena Česká obchodní inspekce jako obecný subjekt mimosoudního řešení sporů, a další specializované orgány, které již v současnosti řeší spory spotřebitelů mimosoudní cestou – Finanční arbitr, Český telekomunikační úřad a Energetický regulační úřad. 

http://www.coi.cz/cz/spotrebitel/prava-spotrebitelu/mimosoudni-reseni-spotrebitelskych-sporu-adr/

ČOI - Formulář návrhu na zahájení řízení o mimosoudním řešení spotřebitelského sporu (ADR) ZDE
ČOI - Pravidla pro postup při Mimosoudním řešení spotřebitelských sporů (ADR) - 
ke stažení ZDE (ve formátu PDF)

Kontaktní údaje: Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 15,
120 00 Praha 2,
Email: 
adr@coi.cz, Web:adr.coi.cz

 

VIII. Ochrana osobních údajů
Osobní údaje jsou požadovány pouze v nezbytném rozsahu a jsou využívány výhradně za účelem dodání objednaného zboží. S údaji prodávající nakládá v souladu s platnou legislativou upravující ochranu osobních údajů
* GDPR - klikněte ZDE * . Prodávající tyto osobní údaje nepoužívá k marketingovým účelům. Kupující může provést nákup bez registrace, nebo se může zaregistrovat, s právem kdykoli, prostřednictvím elektronické pošty, zažádat o zrušení registrace, přičemž registrace bude zrušena neprodleně po přijetí emailu. Vaše osobní údaje v rozsahu fakturačních údajů nezbytně potřebujeme k plnění smlouvy. Váš email a telefonní číslo můžete uvést pouze v případě, že vy sami požadujete informaci o odeslání zásilky (např. číslo zásilky a termín odeslání). Uvedení těchto údajů není nezbytné pro vyřízení vaší objednávky a my je po vás nepožadujeme. Pokud tyto vaše údaje nechcete uvést, tak je v příslušných polích objednávkového formuláře nahraďte univerzálními údaji v následující podobě - email: 000@000. cz, tel.: +420 000 000.   

 
IX. Závěrečná ustanovení
Tyto Všeobecné obchodní podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 10.4.2007 (poslední aktualizace 20.5.2018). Pro zajištění nutných funkcionalit mohou webové stránky používat tzv. COOKIES, což jsou malé útržky dat na Vašich počítačích. Můžete je vymazat, nebo je v prohlížeči zablokovat. Další informace o cookies naleznete zde :
http://www.artbos.cz/Fotografie/Soubory/cookie.pdf 
Práva a povinnosti smluvních stran, těmito Všeobecnými obchodními podmínkami neupravené, se řídí příslušnými ustanoveními obecně závazných předpisů, platných v České republice.
Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, a že s nimi bez výhrad souhlasí.

Knihy
PřihlášeníPŘIHLÁŠENÍKnihy
  STAV: nepřihlášen
Knihy
 Email:  
 Heslo:  
RegistraceRegistrace
KošíkKOŠÍKKnihy
Celková cena: ..... 0,-
Knihy
Vyprázdnit košík
Víte, žeVÍTE, ŽE ...Knihy

Tento web používá soubory cookies pro zajištění funkcionality aplikace.
* více informací *

KnihkupectvíNEJSLEDOVANĚJŠÍKnihkupectví
Knihkupectví
CD - Mantry I  Cesty ke světlu  - klikněte pro více informací
CD - Mantry I Cesty ke světlu
Cena .... 315,- Kč 
Knihkupectví
Knihkupectví
Knihkupectví
Růženín L - XL  - klikněte pro více informací
Růženín L - XL
Cena .... 50,- Kč 
Knihkupectví
Knihkupectví
Knihkupectví
Unakit XL  - klikněte pro více informací
Unakit XL
Cena .... 41,- Kč 
Knihkupectví
Knihkupectví
Knihkupectví
Adulár - Měsíční kámen L - XL  - klikněte pro více informací
Adulár - Měsíční kámen L - XL
Cena .... 69,- Kč 
Knihkupectví
Knihkupectví
Knihkupectví
Mandala Sunseal V - Tropický motýl Mandala Sunseal V - Tropický motýl - klikněte pro více informací
Mandala Sunseal V - Tropický motýl
Cena .... 118,- Kč 
Knihkupectví
Knihkupectví
Obchod je postaven na systému Ekonstruktér.cz

***** INFORMAČNÍ POVINNOST ke GDPR - klikněte ZDE *****
Tento web používá soubory cookies. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.* více informací *
Úhradu objednaného zboží lze provést pouze bezhotovostním převodem, na bankovní účet prodávajícího, viz. Obchodní podmínky. Na dobírku nezasíláme, hotovostní platby nepřijímáme.

Knihy